معماری داخلی و بازسازی و نوسازی

معماری داخلی

گروه طراحی آ.ب  A.B با تکیه بر توان تیم طراحی با تجربه و با به روزرسانی دانش فنی خود ، ارائه دهنده بهترین طرح های معماری داخلی و اجرای دکوراسیون براساس ترندهای سال و به روز ترین مدلهای موجود  می باشد. اولویت اول این واحد طراحی و اجرا ، احترام به حقوق کارفرمایان عزیز و بزرگوار در راستای جلب رضایت ایشان در طول پروژه از زمان آغاز تا پایان آن می باشد.

پروسه معماری داخلی منزل یا آپارتمان از یک قاعده و اصول پیوسته ای پیروی می کند که شامل تحقیق و تجزیه تحلیل باید ها و نباید های پروژه و استفاده از هنر و خلاقیت در جهت رفع احتیاجات و نیازهای کارفرما است که بدین صورت موجب می گردد یک پروژه ی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل با موفقیت به اتمام برسد.

بازسازی

بازسازی خانه به تغییرات در شکل و فرم فضا به منظور بهبود بخش های داخلی و استفاده بهینه از محیط می گویند. این کار با ارائه نظرات کارشناسی و بررسی تمامی جوانب امکان پذیر خواهد بود.
دکوراسیون داخلی منزلی که ارایه میشود باید پاسخگوی نیاز ها و هماهنگ با آنها بوده  و اصول و واقعیت هایی که در محیط اطراف وجود دارد را برجسته تر سازد.

اجرا و پیاده سازی

جهت انجام مقوله بازسازی و نوسازی ساختمان ، طی کردن مراحل زیر ضروری می باشد:

  • بازدید و بررسی حضوری منزل شما – بدون هزینه
  • اندازه گیری و برداشت نقشه داخلی
  • ارائه طرح های سه بعدی تهیه شده توسط معمار داخلی پروژه
  • بررسی کارشناسانه نظریات کارفرما قبل از شروع پروژه
  • بازبینی و اصلاح طرح ها و نقشه ها تا زمان رسیدن به طرح مورد پسند کارفرما
  • اجرای صفر تا صد پروژه طی زمان بندی که در حین عقد قرارداد تعیین شده است.

با همراهی تیم آ.ب  A.B ، رویاهایتان به حقیقت خواهد پیوست!

در بازسازی خانه با بهره بردن از علم معماری و تلفیق ذوق و قریحه ، فضایی مطابق با آنچه که در ذهن شماست خلق می نماییم تا لذت سکونت در محیط قبلی با ایجاد فضایی جدید و به روز ، چند برابر گردد.